Představení společnosti, kdo jsme a co děláme. Proč si vybrat nás?

O společnosti

Firma Značky Kladno s.r.o. je dovozcem a prodejcem značkových výrobků z plastických hmot již více jak 20. let. Námi dodávané zboží je nejvyšší kvality a pouze od renomovaných výrobců. Dodáváme značky jako Makrolon, Plexiglas, Vivak a jiné.

Nabízené služby

Nabízíme plastové desky, tyče, trubky a bloky. Dodávka tohoto sortimentu není to jediné, co Vám můžeme nabídnout. Kompletní nabídku služeb a sortimentu zpracujeme dle vašeho přání a zadání. Pokračujte na stránku Způsoby zpracování, výrobky

photography_contact.jpg
poly
photography4.jpg
Jaké služby vám můžeme nabídnout?

01. Polykarbonát

Průhledné desky, velmi odolné proti rozbití. Používané i pro zasklení neprůstřelných oken bank, zlatnictví a obrněných automobilů.

Dodáváme – plné desky vhodné zejména pro vandalům odolávající zasklení, kryty strojů, přístrojů a výrobních linek, mantinely sportovních stadionů.

Dodáváme – duté desky s velkou tepelně izolační schopností pro zateplování budov, na zasklení přístřešků, garážových stání, závětří domovních dveří a schodišť, čekáren, bazénů, fotbalových kabin.

02. Plexisklo

Plexisklo- nejznámější obchodní názvy jsou Plexiglas a Perspex.

Dodáváme plexisklové desky, trubky a tyče
Plexisklové desky mohou být o síle 0,5mm až 50 mm, bloky až 200 mm silné.

Plexisklo může být čiré, mléčné, barevné, lesklé, matné, rastrované, plexisklová zrcadla.

Speciální plexiskla – na svítidla, na LED diody, nerozbitná na kryty strojů, antireflexní na zasklení obrazů a fotografií.

03. Reklamní modely EMEK

Naše firma dodává reklamní modely nákladních automobilů renomovaných výrobců nákladních automobilů. Modely dodáváme do servisů automobilek Man, Scania, Volvo, Mercedes Benz.

Reklamní modely dodáváme také propagačním a marketingovým oddělením význačných automobilových dopravců jako Schenker, DHL, Drusped Lagermax, ASG a dalších.

Dodáváme například modely vozů Scania řady 124, 144, 164 i nové řady R a řady T, Man TGA XL, Volvo FH, Mercedes Actros a Atego v mnoha provedeních kabin, podvozků a nástaveb.

Přesvědčili jsme vás, kontaktujte nás pro více infromací...